Kilolarla Probleminiz mi Var? 40 Günde Kolesterol ve Kan Damarları TemizliğiSizin yapacağınız tek şey,  denemekte yalnızca kararlı  olmanız!
üstelik tüm aile bireylerinin denemesinde sakıncası olmayan yapımı en kolay, ulaşılabilir sadece iki malzemeyle ve dort gunde iceceginiz hazir hale geliyor.
Birçok kişi yaşam kalitesini düşüren durumlarında özellikle de belli yaşlardan sonraki hastalıklarda başta kalp sorunlarında tedavi arayışlarına başlar. Bu kür elbette onlara da sayısız yararlar sağlayacaktır. Ancak bu noktaya gelmeden önce önleyici olarak uygulamanın sayısız yararlar sağlayacağını hatırdan çıkarmamak gerekir.
Kim istemez ki sağlıklı kaliteli bir hayat sürmeyi!
Bu makalede sayısız tıbbi özellikleri olan çeşitli hastalıkları tedavi eden ve önleyen birkaç kürden yararlanabileceksiniz. Dolaşım sistemi ve lipid kompozisyonu için, kan basıncı, beyin damar tıkanıklıkları da dahil olmak üzere olumlu sonuçlar için hazırlıklı olmalısınız ve ayrıca da fazla kilolarınızın da gittiğini şahit olmanız oldukça sevindirici olsa gerek! Damar çeperleri güçlenecek ateroskleroz (damar sertleşmesi) gibi hastalıklarının da riskini azaltmak için önemli bir araçtır.

Bunu denemek için karar verirseniz aşağıdaki sonuçları alabileceksiniz. Vücutta biriken yağ birikimlerini ortadan kaldıracaktır. Kötü kolestrol (LDL) ve iyi kolesterol (HDL) yükselecektir. Kandaki trigiliserid sayısı azalacaktır. Pıhtı oluşumunu önlemeye yardımcı olacaktır. Karaciğeriniz işleyişini ve temizleme yeteneğini geliştirecektir. Böbrek fonksiyonları gelişerek sıvıların miktarını azaltmaya yardımcı olur. Dolaşımınız iyileşecek,  bağışıklık sistemi ve vücudun doğal savunma mekanizması güçlenecektir. Tümörlerin oluşumunu engellenecek, antioksidan özellikleri sayesinde hücreleri yenilenecek, canlanacaktır.
Bu temizlenme ve tedavinin sadece yılda bir kez deneyimlenmesi tavsiye edilmektedir.

Aşağıdaki sağlık durumlarından herhangi biriyle mustaripseniz özellikle denemelisiniz:

Kilo problemi
İskemi (Kansızlık)
Sinüzit
Akciğer hastalıkları
Baş ağrısı
Seresbral tromboz (beyinde pıhtı)
Artrit (eklem romatizması)
Gastrit
Hemoroid
Ateroskleroz (damar sertliği)
Görme ve işitme problemleri
Anemi

40 gün sürecek kürle kolesterol ve kan damarlarındaki kalıntılar temizlenerek toksik ve yağ atımı gerçekleşecektir. Kan damarlarının temizlenmesi ile damarların elastikiyeti artacaktır. Damarların temizliği ya tamamen doğal ürünler tüketerek ya da birtakım ilaçlar almak ya da plazmaferez yöntemi ile veya lazer temizlikle sağlanabilmektedir. İlaçlar alınması yüksek riske maruz kalmak olsa da her zaman son seçenek olarak kabul edilmektedir. Bunu yanında bitkisel tedavilerin sebep olduğu yan etkilerde henüz kesin kanıtlar tespit edilememiştir. Tümüyle doğal olan ürünlerin kullanımı çok daha güvenlidir.   

Rus halk hekimliğinde sarımsak ve limon birleşimi yüzyıllardır kullanılmaktadır. Yine uzmanlara göre bu bileşimin tentür etkisi kanser hücreleri oluşumunu önlemektedir. Sarımsak organizmayı yenileyen antıoksidanlar bakımından zengindir.
Malzemeler
4 küçük baş ayıklanmış sarımsak
4 orta boy limon
3 lt kaynamış su

Hazırlanışı
Limonları parçalar halinde doğrayarak sarımsaklarla karıştırın. Üç adet kavanoza eşit miktarlarda bölerek yerleştirin. 3 lt kaynayan suyu üzerlerine doldurun. Kapağını sıkıca kapatarak soğuduktan sonra 3 gün buzdolabında bekletin. Süzerek yemeklerden önce günde 3 defa en az 50 ml tüketin.   Organizmada detaksikasyon için 1-2 yemek kaşığı tüketilerek temizlik işleminizi başlatabilirsiniz.  Daha fazla tüketmenin de bir sakıncası yoktur. Günde en fazla 150 ml (3 kaşık) alınabilmektedir.
Tedavi süresi 40 gündür. Yılda bir kez yapılması tavsiye edilmektedir.

Benzer bir diğer ilginizi çekebilecek kür, hangisi işinize yarıyorsa seçim sizin
http://pozitifid.blogspot.com.tr/2016/10/sarmsak-ve-limon-kotu-hucrelere-kars.html
 
Referanslar:

İletişim@Randevu 
            pozitifid@gmail.com 
            gsm 0553 866 86 30

           

  Perihan Yilli ile  Psikolojik Danışmanlık; "Çocuk,yetişkin,çift ve aile danışmanlığı.Kişisel Gelişim  Danışmanlığı,Koçluk Hizmetleri"  
      Nefes Terapisti, Holoterapi, Reiki Nlp Uzmanı, Access Conciousness Bars                       Uygulamacısı Objektif Testler (zeka,kişilik,gelişim,beceri) Uygulama ve Raporlama


Kanserin en önemli sebebi yanlış nefes kullanımı ve oksijensiz kalan hücrelerin anaerobik solunum ile beslenmesidir"  Alman Onkoloji Bölüm Bşk. Prof. Otto Wargburg               
...Bir Yudum Nefes” kitap


    yaşamın ve yaşam anlayışının anahtarı 

Popüler Yayınlar