insan bedeni enerjisi ve iyileştiren muhteşem mucizesi·                         her şey sende ve doğada gizli,
           

Bir  nefes seansı,  bir yıllık psikoterapiye eşdeğerdir.
Psik.Dr.Henry Rohberg (ABD)
  insan bedeni enerji sistemi ve beyin harmonizasyonu,

ABD Sağlık Harmonizasyonu tarafından  bütün vücut organlarının beyin tarafından kontrol edildiği bilgisine dayanarak gene kendi programlarında, beyin gücü bağlantısını kurabilmek için bir dizi metot araştırması yapmıştır. 
Bu bağlantının sonucu oldukça ilgi çekiciydi ve beynin kontrol manyetik alan khz numaraları bağışıklık sistemiyle bağlantılıydı.
Eğer beyin kontrol sisteminin tıkalı olması durumunda,
Ağrılı, hastalıklı bölge de uygulanan  iyileştirme programlarından olumlu bir sonuç elde etmek, hayalden öte olmayacaktır.

“Bu bir sulama kabının delikleri tıkalı olması halinde kanallardan su geçişinin zor olmasına benzer”.

Eğer delikler tamamen kapalıysa hiç su akışı olmayacaktır.

İyi bir su akışının olması için deliklerdeki tıkanıklığın giderilmesi gerekir.

Bu prensip insan beyin kontrolü için de aynıdır,  beynin kanalları açık olursa bedeni iyileşir.

İlk araştırmalar şu bulguları vermiştir;
 1) eğer iyileştirme çalışmalarından daha güçlü bir beyin kontrol blokajı  varsa  bağışıklık sistemini temizlemenin hiç bir yararı olmayacaktır ve
2) bütün çalışmalarda beyin/ bağışıklık sistemi bağlantısı temel alınmalıdır. Böylelikle daha kısa sürede daha derin sorunlarda giderilecektir.
Kronik hastalıkların alarm veren yükselişi
Fibromiyalji, ME, MS, eklem iltihabı, alerjiler, sedef hastalığı vb. birçok kronik hastalıkların sürekli olarak arttığı görülmektedir.
Bunun sebebi çağdaş tıbbın toksik yükleri gözardı ediyor olması olabilir mi?...
Hollandalı , Dr. Einthoven her bir hastalık rezonanslarının kendine özgü manyetik alan frekansı olduğunu keşfetmesiyle nobel ödülü almıştır.
Onun bu keşfi bugün bütün hastanelerde kalp ritmini ölçmede kullanılan elektrokardiogramın icadına yön vermiştir.
Kalbimizin her atışında vücudunuzu oluşturan her bir hücre kendine ait küçük çaplı bir elektrik akımına sahiptir ve bu da bireysel manyetik alan frekans ölçümüne olanak sağlar.
Sağlık Harmonizasyon programları Dr.Einthoven'ın keşfini takip ederek geliştirmeye çalışır ve ağrıya sebep olan toksik etkenler bedenle uyumlu hale getirilir.
Ve ağrıların temel sebepleri şüphesiz ki vücudumuzdaki bakteri ve parazitlerdir; çoğunlukla da sürekli yumurta bıraktıklarından parazitler,  ağrıya neden olan diğer temel sebepler olarak da civa, radyasyon ve kortizonu sayabiliriz.
Bu gün artık biliyoruz ki, görebildiğimiz göremediğimiz, tutabildiğimiz tutamadığımız  hissedebildiklerimizden duygu boyutumuza kadar … tüm kainatın kaynağı “enerjidir”.

Frekanslar- titreşimler hücreler arası bilgi alışverişini sağlamakta dolayısı ile de biyokimyasal süreçleri de yönetmektedir.
İnsan vücudunun her hücresi, dokular ve organlar bazında bir enerjik frekansa sahiptir ve de farklı elektromanyetik frekanslar yayar.

Örneğin; bir stres testi yapılabilir; midemiz ya da böbreklerimiz ya da herhangi bir organımız istenen arzu edilen bir frekansta titreşmiyorsa bedenden farklı geri dönüşler gelecektir.
·     
     Enerjiyi anlamak, hastalıklara önlem olabilir mi?

Rus Fizikçi Konstantin Korotkov’ a göre , insanoğlunda var olan ve yayılabilme özelliği olan enerjinin ortaya çıkabilmesi için devam eden çalışmalarda bulunmaktadır ve başarılı sonuçlara ulaşılabilmek demektir ki bu da  bazı hastalıkların önceden tespit edilebilmesi, demektir
Biyoelektofotoğraf makine tasarımıyla (1990) psişik ve fiziksel sağlığın tespit edilebileceğini bu da erken teşhis ve tedaviyi beraberinde getirecektir.
Görünmeyen ancak , varlığını hissettiren  ve sürekli yayılan enerji için; insanın maddi dünyanın bir parçası olduğu ve bu düşüncelerle madde dünyasını etki edebilme gücünün varlığı üzerinde çalışmalarını devam ettirmektedir.
Bu makinelerle insanın etrafında ışıkların fotoğraflanmasıyla görülmesini sağlayabildiğini ve insanların bilim adamlarının buna “ aura” dediğini de artık günümüz insanı tarafından da bilinmektedir.
İlk kez, Rus mühendis, canlı nesnelerden yayılan ışınların fotoğraflanabildiğini tespit etmiştir(1930)


, Tarihsel sürece baktığımızda, enerji yüzyılların araştırm alanı olnuştur ki Viyanalı Dr. Messner, mıknatısları hastaların bedenleri üzerinde  gezdirerek, dokundurarak manyetik akımı dengeleyerek iyileştirdiğini (1780)

Sonrasında ise sadece elleri ile tedavi edebildiğini çeşitli kaynaklardan öğrenebiliyoruz,Kaynak bilgiler sayısız araştırmalar insanoğlunun şifa kaynağının doğanın kendi içinde var olduğu arayışları araştırmaları bu konuda şaşırtıcı  hızla ilerleme göstermektedir ve bir çoğunun da dünyanın yeniden keşfi olmadığını gösteriyor, batıl hurafeler diye adlandırılan kadim öğretilerin günümüz yüzyılında yeniden keşfidir de diyebilmekteyiz.

                 ve her şeyin sende ve doğada gizli olduğunu, 
                     hatırdan çıkarmadan


                                                           Pozitif ID                                                                      Perihan Yıllı ile
           Pozitif ID        

 Kişisel Gelişimin Profesyonel Tasarımı  & 
                içindeki sen ile keyif dolu yolculuğun sınırsız keşfi 
                                                                            

fatih - fevzipaşa cd 27/3

             Popüler Yayınlar